Poprvé to vždycky bolí...

3. května 2011 v 21:05
V rámci nechuti k psaní protokolů, bakalářky či učení na zápichy či již blížící se zkoušky, jsem se konečně dostala k tomu, abych poreferovala hrstce čtenářů tohoto blogu, které tohle jistě hroooozně zajímá :-P o svém prvním turnaji v kendó - mini Muga cupu:)
Akce to byla parádní, atmosféra fajné, sempaiové skvělí, publikum zdatně povzbuzovalo a rozhodčí byli schovívaví k nám pakoňům, dobrých mravů neznalých, co jsme na turnaji poprvé a správným procedůrám se teprve učíme. To, že to náš olomoucký oddíl víceméně pros*al na celé čáře, je věcí vedlejší:) Naučila jsem se spoustu věcí, udělala si představu, co dělám blbě (a že toho je:)) a zase se, díky novým podnětům, pořádně znovunadchla do tohoto sportu (jak ostatně můžete soudit podle téměř neúnosného množství smajlíků v tomto článku). A dokonce jsem dala i jeden (náhodný:-P) ippon!:)
Jedinou chybou na kráse je naražená pracka, kterou jsem si rozjebala ve středu na tréninku (díky svému cca tři centimetry vysokému výronu jsem vypadala jako bych přešla na nepohlavní formu rozmnožování a začala pučet:)) a v sobotu ji dorazila úplně. Foto nemám, ale představit si napuchlou ruku od prostředního kloubu na fakáči až po zápěstí fialovou zase není takový problém:) Je to holt sport tvrdý, o to víc, když ho člověk moc neumí. A na závěr...
Ta čelem k vám s bílým vrškem (křivým kamae, blbě vykroucenýma nohama a malým menem:-P ) jsem já:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 4. května 2011 v 7:23 | Reagovat

a já myslela, že je to Baunka:)

2 Rýža Rýža | Web | 4. května 2011 v 7:23 | Reagovat

Ale sekne ti to!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama