Blbé zakončování dobrých akcí

25. července 2011 v 12:11
V posledních dvou týdnech zažívám neblahý fenomén, a to super akce, které se na samém konci podělají. Začalo to Mighty sounds. Kapely super, lidi fajne, chlastu spousta, divadla, rock'n'roll, prostě akce vydařená jak má být. Tedy, do pondělního rána. Na skonku posledního festivalového dne jsem se nejdřív před spaním vcelku dost chytla se sestrou a vše dovršilo ráno, nejdřív plné sresu, že se nenacpu do autobusu a čeká mě několikahodinová jízda ve vlaku, s několika přestupama, za mnohem vyšší cenu, než jsem předpokládala a s knížkou skoro dočtenou a baterkama v mp3 vybitýma (a navíc podělaným jedním sluchátkem:). Do busu jsem se nakonec nacpala, nicméně bohužel přímo doprostřed bandy pekelných k*kotů, jež mě svými kecy a jinými věcmi řádně vytáčeli až do Brna.
I letošní Kubafest byl akcí velmi vyvedenou. Událost úplně jiného typu než Mighty, nicméně kapely taktéž fajne, lidi super, srandy kopec, chlastu opět opravdu požehnaně (ještě aby ne, když člověk vyhraje v tombole 100 piv:D) a celkově zkrátka všechno velmi zdařené. Tentokrát se, alespoň tedy pro mě, všechno podělalo příliš dlouhým afterpartyováním. Z původně zamýšleného společného oběda v Olm se nakonec vyklubalo společné odpoledne, společný večer (který, abych zase nekřivdila, byl vcelku příjemný, až na to, že zase alepsoň pro mě to sledování porna po 10-ti minutách už začla být nuda a ne sranda a recese), společná noc a společné ráno. Následovat měl ještě další společný oběd a dost možná společné odpoledne číslo 2, nicméně atmosféra začla být dusná a večírek byl předčasně ukončen. Zkrátka, tolik času pohromadě stále se stejnými lidmi, navíc ve velmi malém prostoru našeho bytu, po nedostatečném spaní a s alkoholem už z žil zcela vyprchaným, na mě bylo moc.
Tak je člověk prostě nasrán. Namísto toho, aby odjel ze super akce nadšen, zeuforizován a ještě několik dní zařící, je nakonec rozčarován bandou volů, nebo otráven, že byl protivný na kamarády. Nálada na bodu mrazu, a i když za pár dní se na to blbé zapomene a jak Migthy tak Kubafest zůstanou ve vzpomínkách krásnými, bohužel, teď je teď. Chjo, tak vstříc snahám zachránit jeden debilní den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 25. července 2011 v 14:51 | Reagovat

Ach jo, ja vim...jsem tě měla nechat a jít, jenže ... ani nevim, co mi to vlezlo do palice, měla jsem z toho špatný pocit ještě pár dní (místo té nabíjecí euforie) a to je škoda. No což, na Pod Párou dáme repete, a tentokrát bez hořkého těčkování!:) Mimochodem, na blogísek mi napsal někdo od těch divadelníků, co měli tu hru o kouření ... až jsem se z toho uzarděla:)))

2 Rýža Rýža | Web | 25. července 2011 v 14:57 | Reagovat

Jestli to nudné prono nebude proto, že ono památné sledování v Oktávce na Řásné v sedmi lidech nic nepřekoná:D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:18 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama