Únor 2012

Težký život kendistů

23. února 2012 v 0:11
Pán v hospodě:
"Slečny, co to sebou taháte?"
"To jsou meče"
"Meče?!"
"Meče."
"A kde to tady pícháte?"
"Na jedné základní škole poblíž."

Protivný hipster u okýnka s hambáčema:
"Helé, proč sebou taháte ty lyže? Jaká byla sjezdovka?"
"To nejsou lyže, to jsou meče. Takže si na mě dávej bacha."
Ramenatě nervózní opilý smích (aneb tlak na soupeře v praxi:))

Já to žeru. Od A do Z, nebo spíš od K do O:)

Zvolte mě celosvětovým diktátorem...

21. února 2012 v 14:16
...můj plán je jednoduchý - vyvraždit všechny debily a zmrdy. Nebude již dále potřeba reformy vš, vyřeší se problémy s přelidněním a nedostatkem zdrojů, zaniknou veškeré fanatické organizace a zkrátka vymýtím veškeré příznaky zmrdství a debilismu v naší společnosti. Normálním lidem se bude lépe dýchat a jejich životy se stanou podstatně méne frustrující záležitostí. Budete si žít jako v nebi...a nebo v nebi skončíte.

Bla bla bla

15. února 2012 v 2:26
Prej že byl Valentýn. Tento svátek jde zcela mimo mě, ale jedno říci mohu - zatímco muži, jak jsem dneska poznala, veskrze víceméně narušují Vaše představy o nevinnosti přátelství kecy o čurácích v očích a zřejmě výčitkami ? (ženy že jsou komplikovaní a nesrozumitelní tvorové??!!) týkajícími se Vašeho kamarádsky milujícího a neskonatelného, leč sexuálně nepřítomného zájmu o jisté osoby, ženy dokáží upřímně potěšit. Proto děkuji, neznámá bisexuální slečno Lucko, kuřačko v nouzi s medvídkem v ruce, svými nechtěnými prvodojmovými výroky jsi mi vrátila pocit, že jsem možná relativně krásný člověk a ne pouze kozatá děvka. Nic, jdu spát, jsem naprach zlitá. Dobrou noc.

Moje krásky

14. února 2012 v 12:07
Sice vím, že jsou rakovinné a rakovina je velice zlá a zákeřná nemoc, ale uznejte, jsou to prostě kočky.


Člověku je skoro líto, že když s nimi skončí, vypadají takhle. I když samozřejmě přesně v to jsme doufali:)


MUHEHEHEHEHEHEHEEEEE

10. února 2012 v 17:12
Omlouvám se, tento článek asi nikdo nepochopí, ale http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7485458 ! Pánové se jmény, které se mi nechtějí přepisovat, právě jste jedné české (teď už vím že ne zas tak úplně) lemravé studentce udělali nesmírnou radost.

Nedávno mi v jednom testu vyšlo...

9. února 2012 v 13:09
...že bych údajně měla být víc aktivistka. Prý lidem mé povahy sedí, když své vlastní problémy kompenzují zachraňováním životů jiných (na psychologii jako dělaní) nebo bojováním za "dobré věci". Protože se však v oboru pychologie neuděluje Nobelovka a navíc doktorka Brennanová říká, že je to pseudověda a každý, kdo viděl alespoň jeden díl Sběratelů kostí, ví, že je to proklatě chytré děvče a má vždycky pravdu, nezbývá, než začít postávat na náměstí s transparentama a bojovat za budoucnost gamet, jež jsem darovala.
Rozhodla jsem se, že mým prvním aktivistickým počinem by mělo být něco opravdu výjimečného. Po pečlivém zvážení a nastudování potřebných materiálů jsem se rozhodla, že založím hnutí za švihlou chůzi. Je to dle mého počin, který by mohl získat u veřejnosti značnou podporu. Kloubí v sobě prvky tolik potřebné a osvěžující inovace, zároveň jde však na ruku i těm konzervativnějším z nás - protože Monty Pythoni nosí obleky, mluví spisovně a pocházejí z Británie, a každý přece ví, že to je země tuhých prdelí. Dopady švihlé chůze na zdraví jednotlivců jsou ohromující - pozorování kolemjdoucích po cestě do obchodu bude podle předběžných odhadů mít značné příznivé dopady na psychický stav člověka. Dá se očekávat celospolečenské zlepšení nálady, které v naši republice, považované podle některých průzkumů za zemi s největší koncentrací všeobecně nespokojených a neštastných lidí, může mít nedozírný dopad. Švihlá chůze navíc také, vzhledem ke své značné fyzické náročnosti, pomůže s bojem proti civilizačním chorobám jako je obezita, kardiovaskulární potíže nebo diabetes II typu.
Proto podporujme švihlou chůzi a pojďme (švihlou chůzí, pochopitelně) společně vštříc světlejším a švihlejším zítřkům. Btw., slovo "švihlý" je úplně supr, že?:)