Nedávno mi v jednom testu vyšlo...

9. února 2012 v 13:09
...že bych údajně měla být víc aktivistka. Prý lidem mé povahy sedí, když své vlastní problémy kompenzují zachraňováním životů jiných (na psychologii jako dělaní) nebo bojováním za "dobré věci". Protože se však v oboru pychologie neuděluje Nobelovka a navíc doktorka Brennanová říká, že je to pseudověda a každý, kdo viděl alespoň jeden díl Sběratelů kostí, ví, že je to proklatě chytré děvče a má vždycky pravdu, nezbývá, než začít postávat na náměstí s transparentama a bojovat za budoucnost gamet, jež jsem darovala.
Rozhodla jsem se, že mým prvním aktivistickým počinem by mělo být něco opravdu výjimečného. Po pečlivém zvážení a nastudování potřebných materiálů jsem se rozhodla, že založím hnutí za švihlou chůzi. Je to dle mého počin, který by mohl získat u veřejnosti značnou podporu. Kloubí v sobě prvky tolik potřebné a osvěžující inovace, zároveň jde však na ruku i těm konzervativnějším z nás - protože Monty Pythoni nosí obleky, mluví spisovně a pocházejí z Británie, a každý přece ví, že to je země tuhých prdelí. Dopady švihlé chůze na zdraví jednotlivců jsou ohromující - pozorování kolemjdoucích po cestě do obchodu bude podle předběžných odhadů mít značné příznivé dopady na psychický stav člověka. Dá se očekávat celospolečenské zlepšení nálady, které v naši republice, považované podle některých průzkumů za zemi s největší koncentrací všeobecně nespokojených a neštastných lidí, může mít nedozírný dopad. Švihlá chůze navíc také, vzhledem ke své značné fyzické náročnosti, pomůže s bojem proti civilizačním chorobám jako je obezita, kardiovaskulární potíže nebo diabetes II typu.
Proto podporujme švihlou chůzi a pojďme (švihlou chůzí, pochopitelně) společně vštříc světlejším a švihlejším zítřkům. Btw., slovo "švihlý" je úplně supr, že?:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 9. února 2012 v 15:08 | Reagovat

Jdu do toho s tebou ... pochopitelně švihle!:)

2 D. D. | E-mail | Web | 25. února 2012 v 21:12 | Reagovat

A hlavně švihácky a švihem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama