Prosinec 2012

I'll be back!

7. prosince 2012 v 15:22
Zápočet z nizozemštiny zřejmě done, epigenetika za A, s velkou pochvalou (až jsem z toho byla značně rozapčitá:) a s nadhozenou možností kontaktovat pana profesora v případě zájmu o doktorát v Brně, dnešní přednáška se mi nejen rozjela na neaktualizovaném a nic nemajícím univerzitním počítači:) (prezi.com je naprosto dokonalá věc, všem, co připravují prezentace moc doporučuju!), ale měla i úspěch. Celkově vzato, stoprocentně úspěšný týden.
Předminulý víkend v Hradci, s notnou dávkou štěstí samozřejmě, stříbrná medaile a best fighting spirit, kterého si extrémě vážím. Tím také body do nár. poháru a díky nim kvalifikace na MČR a velice takticky (neúmyslně:) šikovné začachrování v pořadím, které způsobilo, že 4 z 8 žen na MČR budou z našeho oddílu. Už pár týdnů se mi na tréninku nechtělo zvracet...
Neříkám, že je zhuntovaná, nevýkonná, při zkouškách se hroutící verze mě v nedohlednu, leč patřičnými farmakologickými úpravami a návštěvami poradenského centra se mi zase vrací moje stará kůže (líná!) :) A snad brzy budu moci použít hlášku mého jmenovce (v návalu centrifugování jsem se totiž předminulý týden při cvikách ze studia interakce proteinů stala hrdinou surealistické telenovely a jmenuji se Arnold) uvedenou v názvu článku. Pokud se tedy v tom Wageningenu, kam se netěším ani za mák (a nic se mi nestane, když to řeknu), definitivně nezblázním... Obě možnosti budou aspoň něco ne na půl. Mějte se přenádherně, milujte prezi.com a v zájmu zachování normality (a morality) příliš necetrifugujte:)