Květen 2013

...a život plyne a my s ním

7. května 2013 v 19:40
Návštěva domova byla úspěšná. Prezentake odblekotána sic v nervech leč bez nějakých větších kisků, háďátka přijaty pozitivně. Inkubátor se zřejmě koupí. A já jen doufám, že zpět v domovské univerzitě nevyfasuju přezdívu typu "ta holka s červama".

Když už jsem u červů... Zlobí, potvory. Ale dneska jsem asi došla na to proč. Jako obvykle, jde o hroznou blbost. Máte zároveň pocit, že si chcete jednu vrazit a rozplesknout svůj vlastní tupý mozek o stěnu, na druhou stranu litujete, že nejste někdo jiný, abyste se mohli políbit, že jste na to konečně přišli:) Šalala...

Úplně jsem zapoměla, jak to mají nezadané holky na jaře těžké. Když se napijí, mění se v démony, leč většinou si z těchto nočních řádění odnášejí tak leda frustraci ze stydlivých nečitelných západoevropských hochů (co si před každým činem potřebují promluvit a téměř požádat opísemné povolení) a nevítané rozplýtení do času, kdyby se měli učit, nebo v horších případech vzpomínky na nejméně zdařilý (pokus o) sex v životě a poševní infekci. Slušné nábožensky založené chlapce, co v přívalu evropského chlastu, trávy a nožek v podkolenkách zapomenou na víru a na své panenské přítelkyně doma, radši nebrat, seč vás Alláh potrestá. Do Tvrdonic sice nevidí, do Holandska ale zřejmě ano. Opravdu mi chybí můj milovaný, přímý, hygienický muž se stabilní...hm, nechme toho, už tak jsem asi řekla moc:)

I přes to zkouška zřejmě překonána. Ve škole jsem teď velmi pocitvá. Až tedy do dnes, kdy jsem nepřišla na přednášku, protože se konala o dvě hodiny dříve než jsem čekala:) Byla to příjemná změna. Ta slečna, kterou v prváku po večerech zdravili lidi na ulici se slovy "Tebe znám z tohohle a tohohle předmětu! Vždycky přijdeš pozdě, v jedné ruce kafe a ve druhé snídani a sedneš si do první řady jako by se nechumelilo... Nemělas náhodou posledně na sobě dokonce i vršek od pyžama?" tam stále ještě někde je. Welcome back, Alena... Haven't seen you for quite a while...

Queen's day a korunovaci jsem se proučila. Liberation day prochlastala. Tolik k tradičním holandským svátkům:) Jsem to ale krátkodobý holanďan na baterky, což?

Inu, už se mi nechce psát. Mějte se!